Meil on sünnipäev! Kingime kuni 10. detsembrini kõigile ostjatele 20% allahindlust. Kasutage ostukorvis kupongi: esimene

Kaktusenahast vegan rahakott naistele

135.00 

Õhukeses vegannahast naiste rahakotil on 6 kaardipesa (mahutab hõlpsasti kuni 18 kaarti) ning mõlemal küljel on 2 sahtlit sularaha, kokkuvolditud rahatähtede ja isegi õhukese mobiiltelefoni jaoks. Samuti on sellel 1 lukuga tasku müntide, väikeste ehete või võtmete jaoks.

– Jätkusuutlik
– Keskkonnasõbralik
– Biolagunev
– Vegan

See konjakivärvi vegannahast naiste rahakott on käsitsi valmistatud ühest parimast taimepõhisest nahast, mis on valmistatud kaktusest. Toode, mis annab teile kvaliteetse nahast rahakoti või rahakoti tunde, kuid on täiesti loomavaba. Selle rahakoti elegantne disain muudab selle väga kergeks ja mahub hõlpsasti igasse teie käekotti. See naiste rahakott on 100% vegan, käsitsi valmistatud, julmusevaba, keskkonnasõbralik ja biolagunev.

Rootsis disainitud õhuke ja minimalistlik rahakott on üks elegantseima välimusega vegannahast rahakotte, mida naised saavad kontorisse, koosolekutele, reisidele või peole kaasas kanda.

Kaktuse nahk

Kaktuse nahk ehk Desserto on USDA sertifitseeritud biopõhine materjal. See PETA poolt heaks kiidetud uuenduslik taimne nahk on loodud Nopali kaktusest Mehhikos, mille CO2 emissioon ja veekulu on väga madal, muutes selle üheks säästvamaks ja keskkonnasõbralikumaks vegannahaks.

Mõõdud: 20 x 10 x 1,5 cm

Kaal: 115 g

 

1 laos

Soovid kingituse pakkimist?

Soovid kingitusega kaasa õnnitluskaarti?

Tootekood: CACT33 Kategooria: Sildid: , , , ,
Updating…
  • Ostukorvis ei ole tooteid.