Tasuta transport kõigile üle 95 EUR tellimustele!

Kristall-kodulõhnastaja Ametüst

36.15 

Kristall kodulõhnastaja sobib suurepäraselt meele ja emotsioonide rahustamiseks. Vivin kristall lõhnastaja on ainulaadne, see ühendab endas kristallide tervendavat jõudu ja aroomiteraapiat. Kristall kodulõhnastaja sobib kodu, kontorit või mis tahes ruume lõhnastama ja kaunistama.

Meil on neli erinevate kristallidega kodulõhnastajat: Ametüst, Briis, Pandora ja šampanja-Rabarber. Valige endale sobiv!

Kristall lõhnastaja kaubamärk on VIVIN.

Soovid kingituse pakkimist?

Soovid kingitusega kaasa õnnitluskaarti?

Kristall-kodulõhnastaja Ametüst sobib suurepäraselt meele ja emotsioonide rahustamiseks.

Vivin kristall-kodulõhnastaja on ainulaadne, see ühendab endas kristallide tervendavat jõudu ja aroomiteraapiat. Kristall kodulõhnastaja sobib kodu, kontorit või mis tahes ruume kaunistama.

Ametüstil on aurat puhastav mõju, mis aitavad vaigistada rahutut meelt ja tasakaalustada emotsioone. Ametüst on väga hea valu leevendamiseks, kurnava mõttetegevuse vaigistamiseks, argimuredest ja süütunnetest vabastamiseks, raskete emotsionaalsete olukordade leevendamiseks. Ametüst aitab sinusse tuua rahustavaid, vaigistavaid ja stressimaandavaid energiaid. Ametüstil on mitmekülgne jõud mis aitab tuua sinu ellu soovitut.

Briis lõhn on värske lõhn, millel on tunda mandariini ja bergamoti noote, millele lisavad särtsu värske jasmiin ja tsitrus.

Pandora Müstiliselt vürtsine parfüüm, milles peituv sügavus üllatab sind ikka ja jälle.

Šampanja Rabarber Romantiline ja luksuslik klassika – šampanja ja kevadine rabarber. Elamusi ja tundeid ligitõmbav lõhn. Meie klientide vaieldamatu lemmik!

Kristall lõhnastaja kaubamärk on VIVIN. Samalt tootjali on meil ka puuderküünlad.

Lõhn

Briis, Pandora, šampanja rabarber

Updating…
  • Ostukorvis ei ole tooteid.