Meil on sünnipäev! Kingime kuni 10. detsembrini kõigile ostjatele 20% allahindlust. Kasutage ostukorvis kupongi: esimene

Kristall ruumilõhnastaja smaragd

36.15 

Kristall lõhnastaja sobib suurepäraselt meele ja emotsioonide rahustamiseks. Vivin kristall lõhnastaja on ainulaadne, see ühendab endas kristallide tervendavat jõudu ja aroomiteraapiat. Kristall lõhnastaja sobib kodu, kontorit või mis tahes ruume kaunistama. See lõhnastaja on ka kaunis kingitus sõbrale või kallimale.

Smaragd on lootuse, usu ja armastuse sümbol. Tarkuse- ja harmooniakivina ühendab mõistuse ja südame. Loob silla kahe armastava inimese vahel, hoides armastust ja truudust. Aitab su soovidel saada reaalsuseks. Energeetilised omadused : võimas heaolu, tervise ja harmoonia looja. Rahustab emotsioone ja tasakaalustab meeli.
Küllusekivina aitab soovidel reaalsuseks saada, tõmbab ligi soovitut ja võimendab rahavooge. Kingib sulle loovuse, vestlemisoskuse ja organiseerimisvõimed

Briis lõhn on värske lõhn, millel on tunda mandariini ja bergamoti noote, millele lisavad särtsu värske jasmiin ja tsitrus.

Pandora Müstiliselt vürtsine parfüüm, milles peituv sügavus üllatab sind ikka ja jälle.

Šampanja Rabarber Romantiline ja luksuslik klassika – šampanja ja kevadine rabarber. Elamusi ja tundeid ligitõmbav lõhn. Meie klientide vaieldamatu lemmik!

Soovid kingituse pakkimist?

Soovid kingitusega kaasa õnnitluskaarti?

  

Lõhn

Briis, Pandora, Rabarber

Updating…
  • Ostukorvis ei ole tooteid.