Meil on sünnipäev! Kingime kuni 10. detsembrini kõigile ostjatele 20% allahindlust. Kasutage ostukorvis kupongi: esimene

Saunahundi kinkekomplekt I karurasvaseebiga

36.00 

Saunakomplekt karurasvaseebiga – parimale mehele parima sauna jaoks. Toodetud Ruth Terrase brändi all.

Tõeliselt mehine karurasvaseep on valmistatud naturaalsest pruunkaru rasvast ja kuusevaigust. Rasv saadakse Eestis kütitud karudelt ja kuusevaik korjatakse käsitsi kuuskedelt, mis vigastuste tõttu on seda eritanud. Karurasvaseebid keedetakse ca 100 aasta vanuse tehnoloogia ehk retsepti järgi. Seebi valmistamiseks kasutatakse veel seebikivi ja keedusoola. Seebi keetmine toimub kindlat kuufaasi järgides.

Miks just karurasva seep?

Ammusest ajast on teada, et karurasv on raviva toimega. Samuti oli kuusevaik paljude salvide koostisosa vanal ajal. Vanarahva tarkusi elustades on saanud karurasvast keedetud seebist väga hinnatud toode.

Kasutamine.

Karurasvaseep on eelkõige mõeldud kasutamiseks saunas, aga sobib ka kasutamiseks igal pool kus seepi kasutatakse.

Komplekti kuuluvad:

  • u 110g karurasva seebi tükk ilma kotiriidest ümbriseta. Kõik seebid on erineva suuruse, kuju ja kaaluga.
  • 3x10ml eeterliku õli või eeterlike õlide segu. Selles komplektis on järgmised eeterlikud õlid: laim, piparmünt ja 6.07 a.m. (kuusk ja apelsin)
  • must kinkekarp

NB! Ära kasuta eeterlikke õlisid lahjendamata. Hoida õlisid lastele kättesaamatus kohas. Mitte tarbida seespidiselt. Rasedad ja väikelapsed võivad kasutada eeterlikke õlisid äärmise ettevaatlikkusega. Ära jäta eeterlikke õlisid lastele kättesaadavasse kohta.
Lähtu põhimõtest, pigem vähem, kui rohkem.

 

4 laos

Soovid kingituse pakkimist?

Soovid kingitusega kaasa õnnitluskaarti?

  

Lõhn

Laim;
Piparmünt;
6.07 a.m. (kuusk ja apelsin);

Updating…
  • Ostukorvis ei ole tooteid.