Tasuta transport kõigile üle 95 EUR tellimustele!

1.1 Kehtivus. Käesolevad tingimused kehtivad Artonella OÜ (edaspidi Müüja) veebipoest www.uneleja-kingipood.ee  tellitud kaupade ostu-müügilepingutele. Tingimused kehtivad kuni 31.12.2023.

1.2 Lepingu jõustumine. Poolte vahel loetakse tellimuse alusel ostu-müügileping tellitud kaupade suhtes sõlmituks Müüjapoolse nõustumisega. Müüja loetakse tellimusega nõustunuks hetkest, kui ta saadab Ostjale tellimuse kinnituse, hiljemalt aga tellitud kauba üleandmisega tellijale.

1.3 Tellimuse täitmise tähtaeg. Kui ostja on valinud makseviisiks “ettemakse arveldusarvele”, asub Müüja tellimust täitma pärast makse laekumist arveldusarvele.  Müüja täidab tellimuse kuni kaheksa makse laekumisele järgneva tööpäeva jooksul. Kui mõnede kaupade tellimuste täitmise tähtajad on pikemad, on tellimuse täitmise tähtaeg lisatud kauba kirjelduse juurde. Kui Ostja on maksetingimuseks märkinud “lunamakse”, asub Müüja tellimust täitma kohe ning Ostja saab kauba lunamakse vastu kätte kaheksa tellimusele järgneva tööpäeva jooksul. Kullerteenuse korral toimetab Kauba Ostjani Itella Smartpost või DPD kuller. Ostja saab SMS-i või meili teel teavituse kauba saabumisest ning lunamakse korral ka summast, mille Ostja peab kulleri saabudes kauba eest sularahas maksma. Kauba saabumise päeval võtab kuller Ostjaga telefonitsi  ühendust, et täpsustada kauba kohaletoomise aeg. Juhul, kui kuller ei saa Ostjaga kontakti, jäetakse ostjale vastav teade postkasti ning palutakse tal kullerfirmaga ühendust võtta.

Kui Ostja on tarneviisiks märkinud “Smartpost”, toimetab Müüja kauba Ostja poolt valitud Itella Smartposti pakiautomaati. Kui Ostja on tarneviisiks märkinud “DPD”, toimetab Müüja kauba Ostja poolt valitud DPD pakiautomaati.

1.4 Makseviis ja hind. E-poes olevad hinnad on eurodes ning sisaldavad käibemaksu.

Kauba hinnale lisandub Eesti kliendile:

  • 3.60 EUR kauba toimetamisel pakiautomaati
  • 6.00 EUR kauba toimetamisel kliendile kulleriga koju

Kauba hinnale lisandub Soome, Rootsi, Taani, Lätisse või Leetu saatmisel:

  • 13.00 EUR kauba toimetamisel pakiautomaati
  • 18.00 EUR kauba toimetamisel kliendile kulleriga koju

Transporditasu märgitakse arvele.

1.5 Kauba kättetoimetamine. Müüja on kohustatud tellitud kaupa kätte toimetama Eesti, Soome, Rootsi, Taani, Läti ja Leedu territooriumil.  Juhul, kui tellitud kaupu ei ole võimalik kohe koos laost välja saata, saadab Müüja tellitud kauba Ostjale mitme saadetisena. Sellisel juhul tuleb transporditasu maksta ainult esimese saadetise kohaletoimetamise eest.

1.6 Tellimusest taganemine. Ostjal on õigus taganeda tellimuse alusel sõlmitud ostu-müügilepingust ilma põhjenduseta 14 päeva jooksul alates kauba üleandmisest Ostjale. Lepingust taganemiseks peab Ostja tegema Müüjale e-maili teel vastavasisulise kirjaliku avalduse ning tagastama seejärel Müüjale tellitud kauba. Lepingust taganemisel tagastab Müüja Ostjale kauba maksumuse. Müüja ei tagasta Ostjale tellitud kauba kulleritasu.Tagastatav kaup ei tohi olla kasutatud ning kaup peab olema avamata originaalpakendis. Kui tagastamisele kuuluv kaup on halvenenud, tuleb Ostjal hüvitada eseme väärtuse vähenemine.

1.7 Müüja õigus lepingust taganeda. Müüjal on õigus tellimuse alusel sõlmitud ostu-müügilepingust taganeda, kui Müüja vastava kauba varud on ammendunud. Sama kehtib ka juhul, kui tellimuse on esitanud isik, kellel käesoleva lepingu kohaselt pole selleks õigust.

1.8 Raha tagastamine lepingust taganemisel. Müüja tagastab Ostjale lepingust taganemisel kauba eest tasutud hinna hiljemalt 14 päeva jooksul Ostja poolt näidatud pangaarvele. Ostjapoolsel lepingust taganemisel ja kauba tagastamisel ei kuulu tagastamisele posti- või kullerteenuse ning lunamakse tasu.

1.9 Garantiitingimused. Müüja annab tellitud kaubale seaduses sätestatud garantii. Garantii kehtib ainult koos ostuarvega või tellimuse kinnitusega. Puuduse ilmnemisel on Ostjal õigus nõuda Müüjalt kauba ümbervahetamist. Kui kaupa ei ole võimalik vahetada, on ostjal õigus tellimusest taganeda. Garantii ei kehti juhul, kui kauba puudus on tingitud kauba ebaotstarbekast ja valest kasutamisest või tavapärasest kulumisest.

1.10 Omand. Kuni kauba eest täieliku tasumiseni on kaup Müüja omand.

1.11 Nõuete pantimine. Müüjal on õigus loovutada ja pantida Ostjaga sõlmitud ostu-müügilepingust tulenevaid nõudeid kolmandatele isikutele. Müüjal on õigus nõuda Ostjalt Ostjapoolsete maksetega viivitamisel sisse ka Ostjaga sõlmitud ostu-müügilepingust tulenevate nõuete sissenõudmisega kaasnevad kulud, sealhulgas kulud õigusabile ning inkassoteenusele.

1.12 Vastutuse piirang Müüja vastutab tellimuse alusel sõlmitud ostu-müügilepingu rikkumisega, samuti Müüja poolt Ostjale edastatud kaupade olemusest tuleneva või nende kasutamisega Ostjale põhjustatud kahju eest üksnes juhul, kui kahju põhjustas Müüja tahtlus või raske hooletus.

PRIVAATSUSPOLIITIKA

  1. Isikuandmed ja nende kasutamine

1.1. Kasutaja annab selge ja teadliku nõusoleku poe haldajale (Artonella OÜ, reg. kood 12583389, reg. aadress Rannamõisa tee 38d, 13516 Tallinn, Eesti Vabariik) oma isikuandmete töötlemiseks.

1.2. Tellimuse esitamisel kasutaja poolt sisestatud osutajale teatavaks saanud isikuandmed kantakse kliendiregistrisse ning kasutatakse müügiteenuse osutamiseks ja kauba pakkumiseks Kliendile.

1.3. Isikuandmete allikaks on kliendisuhte tekkimine e-poes tellimuse registreerimisel.

1.4. Registreeritavate isikuandmete koosseisu kuuluvad andmed Kliendi tellimuse kohta (perekonnanimi, eesnimi, tänav, maja, korteri number, asula või linn, postiindeks, telefoninumber, sünniaasta, sugu, tarnimisviis, kasutatud makseviis).

1.5. Isikuandmeid, mis on vajalikud kauba vahendamiseks Kliendile, võib edastada kulleriteenust osutavaile ettevõtteile.

1.6. Poe haldaja kohustub mitte edastama registreeritud isikuandmeid kõrvalistele isikutele.

1.7. Poe haldaja jätab endale õiguse edastada kasutajat puudutavaid andmeid juhul, kui need edastatakse isikule, kes töötleb andmeid seadusega ettenähtud kohustuse täitmiseks ning omab selleks seaduslikku õigust.

1.8. Kliendil on õigus kontrollida teda ennast puudutavaid isikuandmeid, samuti neid muuta või registrist kõrvaldada.

1.9. Kasutaja annab e- poe haldajale nõusoleku saata tellimuse esitamisel sisestatud elektronposti aadressile tellimuse kinnitus.

1.10. Kasutaja annab e-poe haldajale nõusoleku saata müügipakkumisi tellimuse esitamisel sisestatud elektronposti aadressil juhul, kui on märkinud ära vastava nõusoleku tellimuse esitamise lehel linnukesega vastavas aknas.

 

 

Updating…
  • Ostukorvis ei ole tooteid.