Tasuta transport kõigile üle 95 EUR tellimustele!

Voodipesu

Voodipesu, mis tagab hea ja mõnusa ööune.

Voodipesu, mis on valmistatud puuvillasatiinist, on suvel meeldivalt jahe ning talvel soe. Ilusad kunstnike käe alt tulnud mustrid  kaunistavad iga magamistuba. Luksuslikud satäänkomplektid on väga hea kingitus neile, kes hindavad mugavust ja elegantset disaini. Uneleja voodipesu vastab just nendele nõudmistele. Sellistes voodipesukomplektides tuleb parim uni!

Uneleja voodipesu on disaininud neli kunstnikku.

Uneleja esimesed voodipesukomplektid valmisid Lumimari käe all. Kõigepealt oli Täiskuu-komplekt, järgmised voodipesu komplektid kandsid nimetusi Roheluses, Mustad kassid ja marjad ning Hiired. Lumimari omapärane ja vahva stiil võlus ostjaid esimesest pilgust.

Voodipesukomplekt Hiired helesinises

Järgmisena liitus Uneleja väikese tiimiga Irina Ylänne Soomest. Talle meeldis väga idee, et laste ja vanemate voodipesu peaks kokku sobima nii värvilt kui ka disainilt. Irina esimene disain meile oli Jõe ääres. Järgnesid sellised voodipesukomplektid nagu Luiged, Võlumets, Võluaed ja Virmalised. Tema tehtud voodipesu on imeline!

Suur voodipesukomplekt Võlumets I

Taanis leidsime disainer Kristel Lauritsa, kes on pärit Eestist, kuid juba üsna pikka aega Kopenhaagenis elanud. Kristel on lõpetanud Taanis asuva kõrgema disainikooli ning töötab nüüd Kopenhaagenis disainibüroos. Talle meeldib väga mängida nii vormide kui ka värvidega ning Uneleja jaoks on ta loonud voodipesukomplektid nagu Hiired jäätisejahil ja Rõõmupallid, mis on väga mängulised.

Laste voodipesukomplekt Hiired jäätisejahil 1

Ka meie neljas kunstnik on Taanist – Nanna Gomaa. Nanna on meie jaoks disaininud voodipesu komplektide Lilleunelm ja Rukkililled kanga. Need komplektid on üle terve kanga  õrna lillemustriga ning neid kirjeldades sooviks väga kasutada terminit “vintage”.

Voodipesukomplekt Rukkililled

Suur osa meie voodipesu komplektidest on valmistatud puuvillasatiinist ehk satäänist.

Millised omadused on kvaliteetsel satäänil?

Peensus: kvaliteetne satäänkangas on valmistatud peenest puuvillakiust, mis annab sellele pehme ja siidise tunde. Satiinkude: satään on kootud satiinkoes, mis vormib sellele läikiva ja sileda pinna. Vastupidavus: kvaliteetne puuvillasatiin on tavaliselt üle aastate vastupidav, mis tagab selle pikaajalise kasutamise. Hingavus: puuvill on hingav, see annab satäänile ka väga hea hingavuse, mis võimaldab õhul vabalt liikuda ja keha loomulikult jahutada. Niiskuseimavus: hea puuvillasatiin suudab niiskust hästi imada, hoides keha kuivana ja mugavana. Värvipüsivus: kvaliteetne satään ei kaota kiiresti värvi pesemise või päikese käes olemise tagajärjel.

Osa Uneleja voodipesust on valmistatud mõnusast puuvillatrikotaažist.

Milline tunne on sellises voodipesus magada? Paljudele inimestele on puuvillasest trikotaažist voodipesu magamisel väga mugav ja meeldiv. Puuvillane trikotaaž on pehme, hingav ja kergesti hooldatav materjal, mis pakub heaolutunnet. Sellel kangal on omadus olla veidi elastne, mis võimaldab voodipesul keha järgida ja mugavalt liikuda.

Näiteks meie voodipesu “Lilleunelm” on valmistatud ülipehmest puuvillasest trikotaazist:

Voodipesu komplekt Lilleunelm 2

Enamikul Uneleja voodipesukomplektidest on OEKO-TEX Standard 100 grupp 1 sertifikaat.

OEKO-TEX Standard 100 on rahvusvaheline sertifitseerimissüsteem, mis kehtestab ohutus- ja kvaliteedinõuded tekstiilitoodetele. Sertifikaadi saamine tähendab, et toode vastab rangele standardile, mis hõlmab mitmesuguseid kriteeriume, sealhulgas kemikaalide sisaldust, tekstiili värvainete ohutust, nahasõbralikkust ja palju muud.

“Grupp 1” tähendab, et sertifikaat on välja antud toodetele, mis on mõeldud kasutamiseks imikutele ja väikelastele.

Paljud Uneleja voodipesu komplektid on valmistatud, pidades silmas harmooniat magamistoas.

Tuleb ju tuttav ette: seisate magamistoa uksel, käes just äsja ostetud uhiuus voodipesu komplekt. Vaatate oma voodit, kuhu soovite seda asetada. Ja siis vaatate oma armsa lapse voodit sealsamas. Lapse kollasel tekikotil on suured punased mõmmid ja sinised jänkud. Teie uue tekikoti muster ja värvid on hoopis teisest maailmast…. Siin tulebki Uneleja appi: oleme oma voodipesu disaini ja värvid välja töötanud nii, et vanemate voodipesu oleks sama disainiga, kuid ilma lapselike elementideta. Näiteks selline:

Laste voodipesu komplekt Luiged kollases

Eks ole ilus ja kokkusobiv?

Sama moodi sobivad meie laste ja vanemate voodipesu komplektid kokku seeriates Rõõmupallid, Hiired jäätisejahil, Võlumets ja mitmetes teistes meie seeriates.

Suur voodipesukomplekt Võlumets I

Suur voodipesukomplekt Võlumets I

Selleks polegi vaja sisedisainerit, et muuta teie magamistuba harmooniliseks oaasiks. Piisab, kui teate oma värvieelistusi ning voodipesu mõõte – nende abil saate Uneleja voodipesu hulgast valida just teile sobivad.

Uneleja kingipoes on meil olemas ka luksuslikud siidist padjapüürid ja unemaskid.

Siidist padjapüürid ja unemaskid on juustele ning nahale väga head. Need on pehmed, siledad ning nahale äärmiselt kasulikud, on kuna hüpoallergeensed.

Meil müügil olevad siidist padjapüürid ning unemaskid on tehtud luksuslikust 22 momme Mulberry siidist. Nende suurused on erinevad – igaüks leiab endale oma.

Mis on Mulberry siid?

See on üks vanimaid ja kõige hinnalisemaid siidi sorte maailmas. Mulberry siid on saadud siidiusside toodetud kookonitest, mis on kasvatatud spetsiaalselt mooruspuude (inglise  k. mulberry tree) lehtedel. Mulberry siid on tuntud oma erakordse pehmuse, sileduse ja vastupidavuse poolest.

Ilusaid unenägusid meie kaunite mustrite ja kangaste vahel!

Updating…
  • Ostukorvis ei ole tooteid.