Tasuta transport kõigile üle 95 EUR tellimustele!

Keraamiline kruus Helina

25.20 

Kruus Helina – mõnusa suurusega romantiline kruus igahommikuseks kohvi või tee nautimiseks. Kuldseääreline roos on ilusaks kaunistuseks kruusi sangal.

Kujutle end varasel suvehommikul rõdul või aias, ümberringi lindude rõõmus säutsumine. Ja sinu ees väikesel laual on see ainulaadne kruus, millest tõuseb ergutavat mõnusat kohviaroomi…

Kruusi autoriks on keraamik Helina Tilk.

Kruus on ilusaks kingituseks sõbrannale, emale või tütrele. Sobib hästi nii sünnipäeva – kui emadepäeva kingituseks.

1 laos

Soovid kingituse pakkimist?

Soovid kingitusega kaasa õnnitluskaarti?

Keraamiline kruus, millest hommikuti aromaatset teed või kohvi juua on ilus kingitus!

Keraamiline kruus Helina on kunstnik Helina Tilga poolt loodud kaunis kullaga kaunistatud lehemustriline kruus. Helina Tilga ateljeest on meile müügile tulnud ka keraamiline kauss Helina.

Kuidas hooldada kullaga kaunistatud keraamikat?

  1. Käsitse ettevaatlikult: Kullaga kaunistatud keraamikat tuleb käsitse ainult puhta ja kuiva käega. Vältida tuleks järske liigutusi ja lööke, et vältida kullakihi kahjustumist.
  2. Puhastamine: Puhasta kullaga kaunistatud keraamikat käsitsi, mitte nõudepesumasinas. Kasuta pehmet käsnikut või lapikut pintslit, et vältida kriimustusi. Ära kasuta abrasiivseid puhastusvahendeid ega karedaid lappi.
  3. Väldi leotamist: Ära leota kullaga kaunistatud keraamikat vees liiga kaua, kuna see võib kulla tuhmiks muuta. Pese kiiresti ja kuivata hoolikalt.
  4. Kuivatamine: Kuivata kullaga kaunistatud keraamikat õhu käes või pehme lapiga. Väldi kokkupuudet kuumade pindadega, näiteks kuumade kuivatusrätikutega, kuna see võib mõjutada kulla sära.
  5. Väldi kemikaale: Väldi kullaga kaunistatud keraamika kokkupuudet tugevate kemikaalidega, sealhulgas kodukeemiaga, sest need võivad kahjustada kulla pinda.
  6. Hoidmine: Hoiusta kullaga kaunistatud keraamikat hoolikalt ja eraldi teistest esemetest, et vältida kriimustusi või lööke.
  7. Välti otsest päikesevalgust: Kui võimalik, hoidu kullaga kaunistatud keraamika otsest päikesevalgusest, kuna see võib mõjutada kulla sära ja värvi.
Keraamiline kruus Helina – selle hooldamisel on kõige tähtsam jälgida, et kruus ei satuks mikrolaineahju ega nõudepesumasinasse.

 

 

Tooteülevaateid veel ei ole.

Lisa arvustus

Ole esimene, kes hindab toodet “Keraamiline kruus Helina”

Sinu e-postiaadressi ei avaldata. Nõutavad väljad on tähistatud *-ga

This site is protected by reCAPTCHA and the Google Privacy Policy and Terms of Service apply.

Updating…
  • Ostukorvis ei ole tooteid.