Tasuta transport kõigile üle 95 EUR tellimustele!

Kingitused sünnipäevaks

Kingitused sünnipaevaks – oleme valinud välja sellised tooted, mis sobivad Sinu sõpradele ja perele ilusaks sünnipäevakingiks. Muidugi tuleb alati lähtuda kingisaaja maitsest, eelistustest ja huvidest.

Kingitused sünnipäevaks –  kategooria hõlmab laia valikut erinevaid kingiideid ja soovitusi, mida saab kinkida sünnipäeva tähistamiseks. Siia kategooriasse kuuluvad kingitused võivad olla suunatud erinevatele vanuserühmadele, huvidele ja eelistustele vastavalt sünnipäevalapsele.

Head kingitused sünnipäevaks võiksid olla:

 1. Hobi ja huvialaga seotud kingitus:
  • Kvaliteetne kokariietus toiduhuvilisele, nagu näiteks meie e-poes olev lipspõll.
  • Imemaitsva tee valmistamiseks sobib klaasist teekann.
 2. Maitseelamus:
  • Kohvi- või tee komplekt kvaliteetsete jookide armastajale.
  • Gurmeešokolaad või muud maiustused.
 3. Ilutooted:

Toredateks sünnipäevakingitusteks võivad olla ka:

 1. Kulinaarsed kingitused: Gurmaanidele või toiduhuvilistele võib meeldida kingitus seotud toiduvalmistamise või degusteerimisega. Näiteks kokaraamat, gurmeetoitude komplekt või kokakursus võivad olla suurepärased valikud.
 2. Elamuskink: Pakkuge elamust, nagu kinkekaart restorani, spaasse, seiklusparki või kontserdile. See loob meeldejääva kogemuse ja võimaldab sünnipäevalapsel luua uusi mälestusi.
 3. Hobi- ja tegevuskingitused: Mõelge sünnipäevalapse hobidele või huvialadele. Näiteks spordifännidele võib sobida meeskonna sümboolikaga kraam, kunstihuvilistele aga maalitarbed või kunstinäitusel osalemine.
 4. Tehnikavidinad: Kaasaegsed tehnoloogiavidinad võivad olla suurepärased kingitused neile, kes hindavad uuenduslikke seadmeid. Nutiseadmed, kõrvaklapid või muud tehnilised lahendused võivad olla populaarsed valikud.
 5. Lõõgastavad kingitused: Spaakülastus, massaaž või lõõgastav nädalalõpp võib olla ideaalne kingitus neile, kes hindavad puhkust ja taastumist.

Oluline on arvestada sünnipäevalapse isikupära, huve ja soove, et valida kingitus, mis tekitab talle rõõmu ja mida ta väärtustab. Lisaks on alati oluline kingitust saatvatele sõnadele ja kaardile tähelepanu pöörata, et lisada isiklik puudutus.

Updating…
 • Ostukorvis ei ole tooteid.