Tasuta transport kõigile üle 95 EUR tellimustele!

Viskitundja komplekt karahviniga

94.10 

Komplektis on viskikarahvin (650 ml), neli ilusa mustriga viskiklaasi (250 ml) ning kuus graniidist viskikivi puidust alusel.

Viski jahutamiseks tuleb kivid asetada vähemalt 12 tunniks koos puidust alusega sügavkülma. See võimaldab jooki jahutada ilma sinna jääd lisamata. Kui jää soojenedes sulab, lisab see joogi hulka vett ning viski (või muu joogi) puhas maitse lahjeneb. Jääkülmad viskikivid aitavad seda ära hoida.

Komplekt on väga väärtuslik ja ilus kingitus!

 

Laost otsas

Viskitundja komplekt karahviniga on väärtuslik ja kaunis kingitus.

Viskitundja komplektis sisalduvad peale karahvini ja nelja klaasi veel viskikivid. Kui soovite veidi väiksemat komplekti, leiate selle SIIT.

Mis on viskikivid?

Viskikivid, mis sisalduvad viskitundja komplektis, on väikesed kivid või kuubikud, mida kasutatakse viski jahutamiseks ilma selle lahjendamata. Need on tavaliselt valmistatud kivist või metallist ning neid hoitakse sügavkülmas, et need oleksid jahedad, kui neid lisatakse joogile. Viskikivid on alternatiiv jääle, mida mõned inimesed eelistavad, kuna kivid ei sulata ega lahjenda viskit nagu jää seda teeb. Samuti ei muuda kivid joogi maitset nagu vesi, mis tekib sulava jääga.

Viskitundja komplektist saate rohkem lugeda SIIT (inglise keeles!).

Viskikivide hooldamine ei ole keeruline:

  1. Puhastamine: Enne esmakordset kasutamist on soovitatav viskikivid korralikult puhastada. Lihtsaim viis on neid loputada sooja seebiveega ja seejärel kuivatada. See eemaldab tootmisjärgsed jäägid ja mustuse.
  2. Kuivatamine: Peale igat kasutuskorda tuleks viskikivid korralikult kuivatada. Seda saab teha õhukuivatusel või kuiva lapiga.
  3. Desinfitseerimine: Kuna viskikivid võivad puutuda kokku suu ja kätega, võib olla hea mõte neid aeg-ajalt desinfitseerida. Seda saab teha kasutades desinfitseerivat lahust või alkoholi.
  4. Hoidmine: Visikivid peaksid olema hästi hoitud, et vältida mustust ja mustust. Seda saab teha näiteks hoiukarbis või -kotis.
  5. Aroomi ja maitse eemaldamine: Mõnel juhul võivad viskikivid imeda endasse maitseid ja aroome. Kui soovite neid puhastada mõne muu alkoholi või lõhnaainega kokkupuutumise järel, võib neid loputada sooja veega ja lasta neil kuivada.
  6. Viskikive ei tohi panna nõudepesumasinasse. See võib neid kahjustada.

Kokkuvõttes võib viskikivide hooldamine olla üsna lihtne ja kiire, kui neid korrapäraselt puhastada ja hoida. Oluline on meeles pidada, et viskikivide eesmärk on jahutada jooki ilma seda lahjendamata, nii et nende hooldamine peaks toimuma viisil, mis ei mõjuta nende jahutusvõimet.

Tooteülevaateid veel ei ole.

Lisa arvustus

Ole esimene, kes hindab toodet “Viskitundja komplekt karahviniga”

Sinu e-postiaadressi ei avaldata. Nõutavad väljad on tähistatud *-ga

This site is protected by reCAPTCHA and the Google Privacy Policy and Terms of Service apply.

Updating…
  • Ostukorvis ei ole tooteid.