Tasuta transport kõigile üle 95 EUR tellimustele!

Kristallist klaasid Päike

41.30 

Kristallist viskiklaaside komplekt Päike – valmistatud Itaalias puhtaimatest toorainetest. Klaasid on ilusad, tugevad ja väga läbipaistvad. Klaase on komplektis 2, pakendatud kenasse kinkekarpi. Sobivad nii kokteilide, alkohoolsete jookide kui ka mahla joomiseks.

Klaasid sobivad nõudepesumasinas pesemiseks. Klaaside mahutavus on 250 ml.

See kaunis klaasikomplekt on pakitud ilusasse tugevasse kinkekarpi ja on väga luksuslik kingitus.

 

2 laos

Soovid kingituse pakkimist?

Soovid kingitusega kaasa õnnitluskaarti?

Iga piduliku laua kaunistuseks on ilusad kristallist klaasid.

Kristallist klaasid ehk pliiklaasid on maailmas kasutusel juba väga ammu. Nende ilusa läbipaistvuse ja sära tõttu valmistatakse neist kauneid lauanõusid, kaunistusi ning ka näiteks lühtreid.

Kristallklaasi valmistamine sai alguse juba Vana-Roomas ja varajane kristallklaas toodeti mitmetes Euroopa riikides alates keskajast. Kristallklaaside kasutamine ja tootmine muutus eriti populaarseks Euroopas 17. ja 18. sajandil, eriti Böömimaal (tänapäeva Tšehhis), kus toodeti palju kõrgekvaliteedilist kristallklaasi.

Klaase on meie Uneleja kingipoes erinevaid. Siit leiate ka näiteks Murano klaase.

Kuidas kristallist klaase hooldada?

Käsitle ettevaatlikult: Kristallklaasid on tavaliselt haprad, seega käitle neid ettevaatlikult, et vältida kriimustusi või pragusid.

Pesemine käsitsi või nõudepesumasinas: Pese kristallklaase alati sooja vee ja õrna nõudepesuvahendi abil. Vältida tuleks kuuma vee kasutamist, kuna see võib kristalli kahjustada. Ära kasuta karedaid puhastusvahendeid ega karedaid pesulappe, et vältida kriimustusi.

Kuivatamine: Pärast pesemist kuivata kristallist klaasid õrnalt puhta ja pehme lapiga, et vältida veepiiskade jälgi või plekke.

Hoiustamine: hoiusta kristallklaase kindlas ja stabiilses kohas, et vältida nende kukkumist või purunemist. Samuti võib hoiukohas kasutada pehmet voodrit, et vältida klaaside hõõrdumist üksteise vastu.

Puhastamine: kristallist klaasid vajavad regulaarset puhastamist, et vältida tolmu ja mustuse kogunemist.

Järgi alati tootja soovitusi ja etiketil olevaid juhiseid kristallklaaside hooldamiseks, kuna erinevad klaasitüübid võivad vajada erinevat hooldust.

Tooteülevaateid veel ei ole.

Lisa arvustus

Ole esimene, kes hindab toodet “Kristallist klaasid Päike”

Sinu e-postiaadressi ei avaldata. Nõutavad väljad on tähistatud *-ga

This site is protected by reCAPTCHA and the Google Privacy Policy and Terms of Service apply.

Updating…
  • Ostukorvis ei ole tooteid.