Tasuta transport kõigile üle 95 EUR tellimustele!

Murano klaasid

124.20 

Joogiklaaside komplekt Murano värvid (6 tk) – need klaasid täielikult käsitsi valmistatud Itaalias Murano klaasi valmistamise iidse traditsiooni kohaselt. Murano klaasid on ideaalne aksessuaar kaunilt kaetud lauale.

Klaasid on nõudepesumasinas pestavad, nende värv ja sära aja jooksul ei muutu.  See komplekt on suurepärane kingiidee!

1 laos

Soovid kingituse pakkimist?

Soovid kingitusega kaasa õnnitluskaarti?

Murano klaasid on maailmakuulsad. Miks?

 • Ajalooline pärand: Murano saar Veneetsia laguuni piirkonnas on olnud klaasipuhumise keskus juba alates 13. sajandist. Klaasitööstus sai saarel alguse peamiselt seetõttu, et klaasipuhujad pidid oma tegevuse Veneetsia linnast eemal hoidma, et vähendada tuleohtu, mida klaasipuhumine tol ajal kujutas. See tõi kaasa Murano saare kujunemise klaasitööstuse keskuseks ning klaasipuhumise oskuste ja tehnoloogia arengu selle piirkonna ainulaadsel viisil.
 • Kõrgtehnoloogiline käsitöö: Murano klaaside tootmine on tuntud oma kõrgtehnoloogilise käsitöö oskusteabe poolest. Sealne klaasipuhumise meisterlikkus ja tehnikad on põlvest põlve edasi antud ning tihti hoitud salajas. Klaasipuhujad Murano saarel on tuntud oma oskuste ja kogemuste poolest, mis on teinud Murano klaasist ühe maailma mainekama klaasitööstuse.
 • Unikaalsed disainid ja kunstiline väljendus: Murano klaas on kuulus oma erakordse ilu, ainulaadsete disainide ja kunstilise väljenduse poolest. Klaasitööstusesse on kaasatud mitmesuguseid tehnikaid, sealhulgas murrine ja sulatatud klaas, emailimine, graveerimine ja kullatöö. Murano klaasikunstnike looming on olnud läbi ajaloo väga mitmekesine, ulatudes traditsioonilistest kuni kaasaegsete kunstivormideni.
 • Rahvusvaheline maine ja eksport: Murano klaas on tuntud üle maailma ning seda eksporditakse ja müüakse kogu maailmas. Murano klaasi maine on toetanud selle levikut erinevatesse kultuuridesse ja tarbijaskondadesse ning see on pälvinud paljude kunstikollektsionääride ja disainihuviliste tähelepanu.

Kui soovite teistsuguseid klaase, mitte Murano klaase, siis kristallklaasid on Uneleja kingipoes samuti olemas.

Kuidas Murano klaasist joogiklaase hooldada?

 1. Käsitsi pesemine: Murano klaasist joogiklaase tuleks alati pesta käsitsi sooja seebiveega. Vältige nende pesemist nõudepesumasinas, kuna see võib klaase kahjustada või neile kriimustusi tekitada.
 2. Delikaatne kuivatamine: Pärast pesemist kuivatage klaasid õrnalt puhta ja pehme lapi või käterätikuga.
 3. Vältige otseseid lööke ja kõrgeid temperatuure: Murano klaasist joogiklaase tuleks käsitseda ettevaatlikult, et vältida nende kukkumist või põrutamist, mis võib põhjustada pragusid või purunemist. Samuti tuleks vältida äkilisi temperatuurimuutusi, näiteks klaasi asetamist otse külma või kuuma veega täidetud anumasse.
 4. Murano klaaside säilitamine: Klaase tuleks hoida kuivas ja tolmuvabas kohas, kus need ei puutuks kokku otsese päikesevalgusega või kõrge õhuniiskusega. Veenduge, et need ei puutuks kokku teiste esemete või klaasist osadega, et vältida kriimustuste teket.
 5. Regulaarne kontrollimine: Aeg-ajalt kontrollige klaase pragude või muude kahjustuste suhtes ning vajadusel võtke tarvitusele meetmed nende remondiks või asendamiseks.
 6. Vältige kemikaalide kasutamist: Vältige tugevaid kemikaale või abrasiivseid puhastusvahendeid, mis võivad klaasi pinda kahjustada või tuhmiks muuta.

Tooteülevaateid veel ei ole.

Lisa arvustus

Ole esimene, kes hindab toodet “Murano klaasid”

Sinu e-postiaadressi ei avaldata. Nõutavad väljad on tähistatud *-ga

This site is protected by reCAPTCHA and the Google Privacy Policy and Terms of Service apply.

Updating…
 • Ostukorvis ei ole tooteid.