Tasuta transport kõigile üle 95 EUR tellimustele!

Murano klaasist väike vaas

17.80 

Murano klaasist väike vaas – see vaas on valmistatud Itaalias Murano klaasimeistrite poolt käsitsi sealse klaasi töötlemise iidse traditsiooni järgi.

Värvikas puhutud kristallklaasist valmistatud vaas on ideaalne aksessuaar, et tuua teie lauale värvi ja rõõmu, selline ilus lauakaunistus on ühtlasi kauniks kingituseks.
Vaas on nõudepesumasinas pestav, värv ja sära ei muutu aja jooksul

Väiksed erinevused suuruses, värvis ja klaasi tiheduses ei ole defektid, vaid käsitöötoote ainulaadsed omadused.

Suurus: ø 9 cm, k 9,5 cm.

4 laos

Soovid kingituse pakkimist?

Soovid kingitusega kaasa õnnitluskaarti?

Murano klaasist väike vaas

Murano klaasist vaas on valmistatud Itaalias Murano klaasimeistrite poolt käsitsi sealse klaasitöötlemise iidse traditsiooni järgi.

Värvikas puhutud Murano klaasist väike vaas on ideaalne aksessuaar, et tuua teie lauale värvi ja rõõmu, selline ilus lauakaunistus on ühtlasi kauniks kingituseks.
Murano klaasist väike vaas on nõudepesumasinas pestav, värv ja sära ei muutu aja jooksul.

Murano klaasist väike vaas on väga kaunis kingitus!

Mis eriline klaas on Murano klaas? Miks see on maailmakuulus?

 • Ajalooline pärand: Murano saar Veneetsia laguuni piirkonnas on olnud klaasipuhumise keskus juba alates 13. sajandist. Klaasitööstus sai saarel alguse peamiselt seetõttu, et klaasipuhujad pidid oma tegevuse Veneetsia linnast eemal hoidma, et vähendada tuleohtu, mida klaasipuhumine tol ajal kujutas. See tõi kaasa Murano saare kujunemise klaasitööstuse keskuseks ning klaasipuhumise oskuste ja tehnoloogia arengu selle piirkonna ainulaadsel viisil.
 • Kõrgtehnoloogiline käsitöö: Murano klaaside tootmine on tuntud oma kõrgtehnoloogilise käsitöö oskusteabe poolest. Sealne klaasipuhumise meisterlikkus ja tehnikad on põlvest põlve edasi antud ning tihti hoitud salajas. Klaasipuhujad Murano saarel on tuntud oma oskuste ja kogemuste poolest, mis on teinud Murano klaasist ühe maailma mainekama klaasitööstuse.
 • Unikaalsed disainid ja kunstiline väljendus: Murano klaas on kuulus oma erakordse ilu, ainulaadsete disainide ja kunstilise väljenduse poolest. Klaasitööstusesse on kaasatud mitmesuguseid tehnikaid, sealhulgas murrine ja sulatatud klaas, emailimine, graveerimine ja kullatöö. Murano klaasikunstnike looming on olnud läbi ajaloo väga mitmekesine, ulatudes traditsioonilistest kuni kaasaegsete kunstivormideni.
 • Rahvusvaheline maine ja eksport: Murano klaas on tuntud üle maailma ning seda eksporditakse ja müüakse kogu maailmas. Murano klaasi maine on toetanud selle levikut erinevatesse kultuuridesse ja tarbijaskondadesse ning see on pälvinud paljude kunstikollektsionääride ja disainihuviliste tähelepanu.

Kuidas Murano klaasist väikest vaasi hooldada?

 1. Käsitsi pesemine: Murano klaasist väikest vaasi tuleks alati pesta käsitsi sooja seebiveega. Vältige selle pesemist nõudepesumasinas, kuna see võib vaasi kahjustada või talle kriimustusi tekitada.
 2. Delikaatne kuivatamine: Pärast pesemist kuivatage vaas õrnalt puhta ja pehme lapi või käterätikuga.
 3. Vältige otseseid lööke ja kõrgeid temperatuure: Murano klaasist vaasi tuleks käsitseda ettevaatlikult, et vältida selle kukkumist või põrutamist, mis võib põhjustada pragusid või purunemist. Samuti tuleks vältida äkilisi temperatuurimuutusi, näiteks vaasi asetamist otse külma või kuuma veega täidetud anumasse.
 4. Murano klaasist väikese vaasi säilitamine: vaasi tuleks hoida kuivas ja tolmuvabas kohas, kus ta ei puutuks kokku otsese päikesevalgusega või kõrge õhuniiskusega. Veenduge, et vaas  ei puutuks kokku teiste esemete või klaasist osadega, et vältida kriimustuste teket.
 5. Regulaarne kontrollimine: Aeg-ajalt kontrollige vaasi pragude või muude kahjustuste suhtes ning vajadusel võtke tarvitusele meetmed nende remondiks või asendamiseks.
 6. Vältige kemikaalide kasutamist: Vältige tugevaid kemikaale või abrasiivseid puhastusvahendeid, mis võivad klaasi pinda kahjustada või tuhmiks muuta.

Peale Murano klaasist väikese vaasi on Murano käsitöömeistritelt meie poes veel näiteks Murano joogiklaaside komplekt.

Tooteülevaateid veel ei ole.

Lisa arvustus

Ole esimene, kes hindab toodet “Murano klaasist väike vaas”

Sinu e-postiaadressi ei avaldata. Nõutavad väljad on tähistatud *-ga

This site is protected by reCAPTCHA and the Google Privacy Policy and Terms of Service apply.

Updating…
 • Ostukorvis ei ole tooteid.