Meil on sünnipäev! Kingime kuni 10. detsembrini kõigile ostjatele 20% allahindlust. Kasutage ostukorvis kupongi: esimene

Laste voodipesu komplekt Roheluses

76.50 

Komplektis on 100% puuvillasatiinist valmistatud tekikott ja padjapüür. Komplekti kuuluva tekikoti mõõdud on 135 x 200 cm, padjapüüril 50 cm x 70 cm. Komplekti kangas on disainitud Eestis, kujundajaks Lumimari. Pildid on mõnusale pehmele nahasõbralikule kangale kantud digitrükis.
Tekikoti ühel poolel on pilt vahvatest röövikutest ja sipelgatest, teisel poolel on rohelus ja lehed. Padjapüüri kangal on samuti rohelus ja lehed.

Selle komplekti põhjal on lastekirjanik Hilli Rand kirjutanud unejutu “Mustmiljon ja natuke veel”. Unejutt on komplektiga kaasas.

Komplekt on pakitud tsellofaanpakendisse.
Pesta saab tooteid 60-kraadises vees, kuivatada võib ka trummelkuivatis. Esimesel pesukorral võivad tekikott ja padjapüür veidi kokku tõmbuda. Selle kompenseerimiseks  on tootele jäetud varu.

 

1 laos

Soovid kingituse pakkimist?

Soovid kingitusega kaasa õnnitluskaarti?

Laste voodipesu komplekt Roheluses koosneb:

  • tekikotist suurusega 135 cm x 200 cm
  • padjapüürist suurusega 50 cm x 70 cm

Materjal: 100 % puuvillasatiin (satään)

Kanga disainer: Lumimari

Sertifikaadid: OEKO-TEX 100 grupp I ( toode on koostiselt sobiv ka kõige pisematele lastele)

Hooldus: Pesta saab tekikotti ja  padjapüüri 60-kraadilises vees, kuivatada võib ka trummelkuivatis. Esimesel pesukorral võivad tooted kuni 3% kokku tõmmata.

Karbi suurus: 38 cm x 24 cm x 5 cm

Pakendi mõõtmed 42 × 24 × 5 cm
Värvus

roheline

Updating…
  • Ostukorvis ei ole tooteid.