Tasuta transport kõigile üle 95 EUR tellimustele!

Magamistuppa

Magamistuppa sobiv voodipesu peaks olema valmistatud naturaalsest materjalist. Voodipesu, mis on valmistatud looduslikest kiududest nagu puuvill, siid ja bambus tagavad alati parema ööune, kui tehismaterjalidest tehtud tooted. Miks? Sest nad on hingavad, reguleerivad temperatuuri ning on niiskust imavad. Kuna magame kolmandiku oma elust, siis on kvaliteetne voodipesu äärmiselt tähtis tegur täielikuks väljapuhkamiseks. Soovime ju kõik olla hommikul värsked ja tegutsemisvalmis. Selleks vali voodipesu Uneleja kingipoest ja Sa ei pea pettuma. Magusaid unenägusid!

Voodipesu, mille leiad Uneleja kingipoest, sobib ülihästi ka kingiks.

Magamistuppa sobivad tooted võivad olla ka kenaks kingituseks, näiteks Uneleja voodipesu, siidist padjapüürid ja unemaskid.

See, millist voodipesu kellelegi kinkida, sõltub palju tema maitsest, eelistustest ning materjalidest ja värvidest, mis talle meeldivad:

Mugavad ja kvaliteetsed satäänvoodipesu komplektid:

Kvaliteetne ja luksuslik voodipesu, mis on valmistatud puuvillasatiinist, on suvel meeldivalt jahe ning talvel soe. Ilusad kunstnike käe alt tulnud mustrid, mis kaunistavad iga magamistuba. Luksuslikud satäänkomplektid on väga head kingitused neile, kes hindavad mugavust ja elegantset disaini. Uneleja voodipesukomplektid vastavad just nendele nõudmistele.

Pehmed ja mõnusad trikotaazist voodipesukomplektid.

Meie kliendid on rääkinud, et sellise voodipesuga on uni eriti sügav ning magus. Selle kangas on haruldaselt pehme ning võtab Sind lausa embusesse. Vaata näiteks meie voodipesukomplekte Lilleunelm.

Kaunis voodikate:

see võib viia mõtted magusale unele juba magamistuppa astudes. Näiteks nagu voodikate Hall ja kollane. Ilusa voodikatte all on muidugi peidus kaunis Uneleja voodipesukomplekt.

Voodipesukomplektid võivad olla suurepärane kingiidee erinevateks sündmusteks, sealhulgas pulmadeks, sünnipäevadeks, jõuludeks või isegi kodu täiustamiseks.

Kingitusena võiks kaaluda veel järgmisi voodipesukomplekte:

Hooajalised voodipesukomplektid:

Hooajalised komplektid võivad sisaldada spetsiaalselt kujundatud voodipesu vastavalt aastaajale. Näiteks talvel pakutakse paksu flanellvoodipesu, samas kui suvel võivad olla õhukesed ja jahedad linased komplektid.

Temaatilised voodipesukomplektid:

Kui kingi saaja on huvitatud teatud teemast või harrastusest, võib temaatiline voodipesukomplekt olla suurepärane kingitus. Näiteks loomaarmastajatele võib meeldida komplekt koos lemmikloomade trükiga või loodusmotiividega komplekt.

Perekondlikud voodipesukomplektid:

Perele mõeldud voodipesukomplektides võib olla erineva suurusega voodipesu, mis sobib nii vanematele kui ka lastele. Need komplektid võivad sisaldada ka lõbusaid ja lapsepäraseid kujundusi, mis muudavad voodi ülestegemise lõbusaks tegevuseks.

Voodipesukomplekt Mustad kassid

Voodipesukomplekt Mustad kassid

Igal juhul on üks voodipesukomplekt täiuslikuks kingituseks.

Rohkem saate Uneleja toodete kohta lugeda lehel Voodipesu.

Updating…
  • Ostukorvis ei ole tooteid.