Meil on sünnipäev! Kingime kuni 10. detsembrini kõigile ostjatele 20% allahindlust. Kasutage ostukorvis kupongi: esimene

Voodipesukomplekt Rõõmupallid

99.00 

Komplekt koosneb tekikotist ning padjapüürist ning  on valmistatud 100% õhukesest pehmest nahasõbralikust puuvillasatiinist. Seda konkreetset puuvillasatiini peetakse üheks parimaks maailmas – tegemist on väga pikakiulise, kammitud ja vastupidava siidise kangaga, mille teine nimetus on ka “Šveitsi satiin”. Samalaadsest puuvillakangast valmistavad oma tooteid ka maailmakuulsad voodipesubrändid nagu Fischbacher ja Schlossberg.

Tekikoti ühel poolel on suur pilt lõbusatest pallikestest, teisel pool erinevates helehallides toonides kivikesed. Padjapüüri mõlemal poolel on samuti kujutatud kivikesi. Komplekti kangas on disainitud Taanis, disaineriks Kristel Laurits Eestist (www.kristellaurits.com).

Selle komplekti jaoks on lastekirjanik Hilli Rand kirjutanud unejutu “Rõõmupall ja Naerupall”. Unejutt on komplektiga kaasas.

Tekikoti mõõdud on 150 cm x 210 cm, padjapüüril 50 cm x 60 cm.
Komplekt on pakendatud kinkekarpi.

Pesta saab tekikotti ja padjapüüri 60-kraadises vees, kuivatada võib ka trummelkuivatis. Esimesel pesukorral võib toode pisut (tavaliselt umbes 2 %) kokku  tõmbuda. Selle kompenseerimiseks  on tootele jäetud varu. Kangal oleva pildi värvid säilivad hästi ka mitme pesukorra järel.

5 laos

Soovid kingituse pakkimist?

Soovid kingitusega kaasa õnnitluskaarti?

  

Voodipesukomplekt Rõõmupallid koosneb:

  • tekikotist suurusega 150 cm x 210 cm
  • padjapüürist suurusega 50 cm x 60 cm

Materjal: 100 % Šveitsi kvaliteediga puuvillasatiin (satään)

Kanga disainer: Kristel Laurits (Eesti-Taani)

Sertifikaadid: OEKO-TEX 100 grupp I ( toode on koostiselt sobiv ka kõige pisematele lastele)

Hooldus: Pesta saab tekikotti ja  padjapüüri 60-kraadilises vees, kuivatada võib ka trummelkuivatis. Esimesel pesukorral võivad tooted kuni 3% kokku tõmmata.

Tekikoti jalutsis ja mõlemas ülemises nurgas on avad, et tekki lihtsamalt tekikoti sisse tõmmata

Karbi suurus: 38 cm x 28 cm x 3,5 cm

Kaal 1.3 kg
Pakendi mõõtmed 38 × 28 × 5.5 cm
Toote suurus

150 cm x 210 cm + 50 cm x 60 cm

Sulle võib meeldida ka…

Updating…
  • Ostukorvis ei ole tooteid.