Tasuta transport kõigile üle 95 EUR tellimustele!

Uneleja voodipesu

Voodipesu, mis on toodetud Uneleja kaubamärgi all tagab igaühelele meist mõnusa, rahuliku ja sügava une. Meie voodipesu on valmistatud 100% satäänist või puuvillasest trikotaazist, mis on pehme, hingav ja ülimugav. Ilusad ainulaadsed disainid, mille on Unelejale loonud andekad kunstnikud, kaunistavad iga magamistuba. Proovi meie voodipesu ja Sa ei suuda sellest enam kunagi loobuda. Ilusat und meie mustrite vahel!

Uneleja voodipesu on väga kvaliteetne ning ilus.

Uneleja voodipesu – miks see on eriline? Meil on neli disainerit, kes on loonud meie kaunid ja erilised voodipesu komplektid. Kasutame oma voodipesu tootmiseks väga kvaliteetset puuvillasatiini ehk satääni, mis jõuab meieni Itaaliast. Sealsamas valmib ka meie kangaste digitrükk, mille aluseks on nende nelja kunstniku joonistused. Paljudele laste voodipesu komplektidele on lastekirjanik Hilli Rand kirjutanud unejutud. Need unejutud on voodipesukomplektidega kaasas.

Kes on meie voodipesu disainerid?

Uneleja esimesed voodipesukomplektid valmisid Lumimari käe all.

Kõigepealt oli Täiskuu-komplekt, järgmised voodipesukomplektid kandsid nimetusi Roheluses, Mustad kassid ja marjad ning Hiired. Lumimari omapärane ja vahva stiil võlus meie ostjaid esimesest pilgust.

Voodipesukomplekt Hiired helesinises

Voodipesukomplekt Hiired helesinises

Järgmisena liitus meie väikese tiimiga Irina Ylänne Soomest.

Irina on teinud ilusaid mustreid nii Finnlaysonile kui ka teistele tootjatele. Talle meeldis väga meie idee, et laste ja vanemate voodipesud peaksid kokku sobima. Ning ka see, et laste voodipesu juurde käib ka unejutt. Irina esimene disain meile oli Jõe ääres. Järgnesid sellised voodipesukomplektid nagu Luiged, Võlumets, Võluaed ja Virmalised.

Suur voodipesukomplekt Võlumets I

Suur voodipesukomplekt Võlumets I

Taanis leidsime disainer Kristel Lauritsa,

kes on tegelikult pärit Eestist, kuid juba üsna pikka aega Kopenhaagenis elanud. Kristel on lõpetanud Taanis asuva kõrgema disainikooli ning töötab nüüd Kopenhaagenis disainibüroos. Talle meeldib väga mängida nii vormide kui ka värvidega ning Uneleja jaoks on ta loonud sellised voodipesukomplektid nagu Hiired jäätisejahil ja Rõõmupallid.

Voodipesukomplekt Rõõmupallid

Voodipesukomplekt Rõõmupallid

Ka meie neljas kunstnik on Taanist – Nanna Gomaa.

Nanna on meie jaoks disaininud voodipesukomplektide Lilleunelm ja Rukkililled kanga. Need komplektid on õrna lillemustriga ning neid kirjeldades sooviks väga kasutada terminit “vintage”.

Voodipesu komplekt Lilleunelm 2

Voodipesu komplekt Lilleunelm 2

Täpsemalt saate Uneleja voodipesu kohta lugeda lehel Voodipesu.

Updating…
  • Ostukorvis ei ole tooteid.