Tasuta transport kõigile üle 95 EUR tellimustele!

Siidist voodipesu

Siidist voodipesu arvatakse olevat kasulik nii nahale kui ka juustele. Siid on looduslik materjal, tal on hüpoallergeensed omadused. Seetõttu on siidist padjapüürid eriti kasulikud allergilistele inimestele. Hingavana ning niiskust imavana soodustab siidist padjapüür head ööund.

Siidist voodipesu on kasulik Sinu nahale ja juustele.

Uneleja kingipood pakub põhiliselt erinevates toonides siidist padjapüüre. Miks on just siid kasulik nii juustele kui ka nahale? Selleks on mitu põhjust:

Siidist padjapüür on sile ja hõõrub vähem:

Siidist valmistatud padjapüürid või juukseesemed aitavad vähendada hõõrdumist juuste ja naha vahel. See võib vähendada juuste kahjustusi, katkemist ja takustamist ning aidata vältida nahaärritusi.

Siid säilitab niiskust:

Siid säilitab niiskust paremini kui mõned teised kangad. Siidist valmistatud padjapüür võib aidata hoida juuste niiskust, vältides liigset kuivamist ja kahjustusi.

Siidist voodipesu reguleerib temperatuuri:

Siid aitab reguleerida temperatuuri nii juuste kui ka naha puhul. See võib aidata vältida liigset soojenemist või jahtumist, mis võib mõjutada naha tervist ja juuste struktuuri.

Siid on allergiavastane:

Siid on looduslikult allergiavastane ja hüpoallergeenne materjal. See võib olla eriti kasulik tundliku naha või allergiate korral.

Siidist voodipesu lisab sära ja pehmust:

Siid võib anda juustele loomuliku sära ja pehmuse. Siidi kasutamine võib muuta juuksed siledamaks ning vähendada staatilist elektrit, mis aitab vältida juuste pusade tekkimist.

Siidist voodipesu aeglustab vananemisprotsesse:

Siid sisaldab aminohappeid ja valke, mis võivad aidata nahal säilitada niiskust ja toitaineid ning seeläbi aeglustada vananemisprotsesse.

Siidist padjapüür, bordoo

Siidist padjapüür, bordoo

Kokkuvõttes võib siid olla kasulik nii juuste kui ka naha tervisele, andes neile pehmuse, sära ja vähendades kahjustusi. Siiski tasub meeles pidada, et igaühe nahk ja juuksed reageerivad erinevalt, seega võib mõnele inimesele siidi kasutamisel olla suurem mõju kui teistele.

Updating…
  • Ostukorvis ei ole tooteid.