Tasuta transport kõigile üle 95 EUR tellimustele!

Suur voodipesukomplekt Rukkililled

143.00 

Suur voodipesukomplekt Rukkililled – see on mõeldud kahele inimesele. Voodipesukomplekti kuuluva tekikoti suurus on 200 x 210 cm, kahel padjapüüril 50 x 60 cm.

Satäänist kanga muster on Uneleja brändi jaoks loodud Taani disaineri Nanna Gomaa poolt. Itaalia päritolu kangas on äärmiselt kvaliteetne, muster sellel kannatab hästi 60-kraadilist masinpesu ega luitu nii kergelt.

Kuivatada võib seda trummelkuivatis ning triikida puuvillale mõeldud temperatuuril. Siiski soovitatakse selle kvaliteediga kangast kuivatada õhu käes – nii säilib see pikki aastaid ilusana.

Suures voodipesukomplektis Rukkililled on:

  • üks tekikott suurusega 200 x 210 cm
  • kaks padjapüüri suurusega 50 x 60 cm

Hooldus:

  • Masin- või käsipesu kuni 60 kraadilises vees
  • Kuivatamine õhu käes või trummelkuivatis
  • Triikimine puuvillale sobival temperatuuril.

 

1 laos

Soovid kingituse pakkimist?

Soovid kingitusega kaasa õnnitluskaarti?

Suur voodipesukomplekt Rukkililled on armas valik magamistoa kaunistamiseks.

Suur voodipesukomplekt Rukkililled koosneb tekikotist suurusega 200 x 210 cm ja kahest padjapüürist suurusega 50 x 60 cm. Disaini sellele äärmiselt kaunile kangale on loonud Uneleja jaoks Taani disainer Nanna Gomaa. Selle kunstniku poolt on loodud ka mõned meie teised voodipesukomplektid, näiteks Lilleunelm 3.

Suur voodipesukomplekt Rukkililled on valmistatud väga kvaliteetsest puuvillasatiinist ehk satäänist.. Milline on väga kvaliteetne puuvillasatiin? Mis mõjutab puuvillasatiini kvaliteeti?

  1. Niitide arv (thread count): See tähistab niitide arvu ruuttolli kohta. Kuigi mõnikord peetakse seda oluliseks, ei pruugi see alati olla kõige olulisem näitaja. Pigem on oluline leida tasakaal niidiarvu ja kiudude kvaliteedi vahel. Suure voodipesukomplekti Rukkililled TC on 300. Tavalisel voodipesul jääb TC alla 200.
  2. Kiudude pikkus: Pikad kiud tagavad kangale parema vastupidavuse ja pehmuse. Eelistage satiini, mis on valmistatud pikakiulistest puuvillakiududest. Suur voodipesukomplekt Rukkililled on valmistatud väga pikkade kiududega Itaaliast pärit kangast ELITE.
  3. Viimistlus: Kvaliteetsel puuvillasatiinil võib olla spetsiaalne viimistlus, mis muudab selle veelgi siledamaks ja mugavamaks. Sellised viimistlused võivad hõlmata näiteks poleerimist või kergelt harjamist.
  4. Päritolu: Puuvillasatiini päritolu võib samuti mõjutada selle kvaliteeti. Mõned maad on eriti tuntud kvaliteetse puuvilla tootmise poolest. Rohkem saate Uneleja toodete kohta lugeda lehel Voodipesu.

Tooteülevaateid veel ei ole.

Lisa arvustus

Ole esimene, kes hindab toodet “Suur voodipesukomplekt Rukkililled”

Sinu e-postiaadressi ei avaldata. Nõutavad väljad on tähistatud *-ga

This site is protected by reCAPTCHA and the Google Privacy Policy and Terms of Service apply.

Updating…
  • Ostukorvis ei ole tooteid.