Tasuta transport kõigile üle 95 EUR tellimustele!

Voodipesukomplektid Rukkililled

Voodipesukomplektid Rukkililled - siin on kasutatud Eesti rahvuslilledega mustrit, mis on igale eestlasele hingelähedane. Komplektidega tulevad kaasa ka padjapüürid ning aluslina värvideks võib valida nii valge, sinise kui rohelise. Komplekt on valmistatud Itaalia päritolu kõrge kvaliteediga (300TC) puuvillasatiinist. Muster on peale kantud digitrükis.

Voodipesukomplektid Rukkililled on Taani disaineri Nanna Gomaa loodud kaunite rukkilillede – Eesti rahvuslillede – mustriga. Kangana kasutame väga kvaliteetset Itaalia päritolu satääni, millele on muster kantud digitrükiga. Kaunis kingitus igasse koju!

Voodipesukomplekt Rukkililled

Voodipesukomplekt Rukkililled

Nanna Gomaa on Uneleja jaoks loonud ka voodipesukomplektid Lilleunelm.

Voodipesukomplektid Rukkililled on valmistatud kahes eri suuruses:

  • 150 x 210 cm (tekikott) + 50 x 60 cm (padjapüür)
  • 200 x 210 cm (tekikott) + 2 * 50 x 60 cm (padjapüürid)

Nanna Gomaa on Taani disainer, kellele meeldib eriti lilli joonistada. Pärast seda, kui ta oli Uneleja jaoks loonud mustri Lilleunelm, palusime, kas ta saab meile voodipesu jaoks teha ka Eesti rahvuslille mustri. Ta oli rõõmuga nõus ning meie oleme selle imeilusa mustriga väga rahul. Usume, et teie olete ka. Seda enam, et Rukkilillede mustriga kangas on väga kvaliteetne ning naha vastas sile ja meeldiv.

Rohkem saate Uneleja toodete kohta lugeda lehel Voodipesu.

Updating…
  • Ostukorvis ei ole tooteid.