Tasuta transport kõigile üle 95 EUR tellimustele!

Laste voodipesu komplektid Roheluses

Laste voodipesu komplektid Roheluses on ägedad nii piltide kui ka värvide poolest. Uneleja jaoks kujundas need Lumimari. Kangana kasutame siledat, pehmet, luksuslikku puuvillasatiini, milles on ülihea magada. Kõik komplektidesse kuuluvad tooted on õmmeldud Eestis.

Laste voodipesu komplektid Roheluses – nende mustri autoriks on Eesti kunstnik Lumimari.

Laste voodipesu komplektid Roheluses on ägedad nii piltide kui ka värvide poolest. Tekikotil on vahvad röövikud ning ringi sibavad sipelgad. Padjapüüril paistavad ilusad rohelised lehed.

Laste voodipesu komplekt Roheluses

Laste voodipesu komplekt Roheluses

Lumimari on Uneleja jaoks teinud teisigi toredaid mustreid – näiteks nagu voodipesukomplektil Hiired helesinises.

Voodipesukomplekti pakendis on tekikott ja padjapüür, kaasa tuleb ka Hilli Ranna kirjutatud unejutt “Üks miljon ja natuke veel”.

Nende voodipesukomplektide kangas on 100% satäänist ehk puuvillasatiinist.

Milline kangas on puuvillasatiin?

Puuvillasatiin on kangas, mis on valmistatud puuvillakiust, kuid see on lõimitud satiintehnikas. Puuvillasatiin on tavaliselt pehme, sile ja läikiv kangas, mis on väga mugav kanda ning seda kasutatakse sageli luksuslike linade ja voodipesu valmistamisel. Satiinkangastel on iseloomulik läige ja sile tekstuur ning neid peetakse üldiselt elegantseteks ja luksuslikeks. Lisaks on puuvillasatiin hingav ja nahasõbralik, mistõttu see on populaarne valik rõivaste ja kodutekstiilide valmistamisel.

Rohkem saate Uneleja toodete kohta lugeda lehel Voodipesu.

Updating…
  • Ostukorvis ei ole tooteid.