Tasuta transport kõigile üle 95 EUR tellimustele!

Voodipesukomplektid Võluaed

Voodipesukomplektid Võluaed on kaunilt disainitud, kvaliteetsele Itaalia  puuvillasatiinile (tihedusega 300TC) on digitrükiga kantud pildid rohelisest aiast, milles on lilled, liblikad ja lepatriinud. Täiskasvanutele mõeldud voodipesu Võluaed on veidi tagasihoidlikum. Kanga mustri on Uneleja jaoks loonud Soome mustridisainer Irina Ylänne. Ilus kingitus nii lapsele kui emale ja isale.

Võluaed on Irina Ylänne (Soome) loodud voodipesu kollektsioon.

Voodipesukomplektid Võluaed on kaunilt disainitud, kvaliteetsele Itaalia  puuvillasatiinile (tihedusega 300TC) on digitrükiga kantud pildid rohelisest aiast, milles on lilled, liblikad ja lepatriinud. Täiskasvanutele mõeldud voodipesu Võluaed on veidi tagasihoidlikum.

Voodipesukomplektid Võluaed

Voodipesukomplektid Võluaed

Võluaia muster on Soome kangadisaineri Irina Ylänne looming. Sama kunstnik on Uneleja jaoks kujundanud päris mitmeid voodipesukomplekte, näiteks Luiged.

Voodipesukomplektid Võluaed on pakitud kas ilusasse kinkekarpi või kenasse tolmukotti, mille sees saab seda voodipesu edaspidi kummutis või sahtlis hoida.

Ilus kingitus nii lapsele kui emale ja isale.

Kuidas hooldada tumedat värvi voodipesu?

  1. Pesemistemperatuur: Kasuta võimalusel leige veega pesemist. Kuum vesi võib põhjustada tumedate värvide pleekimist ja tuhmumist. Kuid kui tootja on märkinud hooldussildi peale, et voodipesu talub 60-kraadilist pesu, siis võid seda usaldada.
  2. Pesemisvahendid: Vali pesemisvahendid, mis on mõeldud tumedatele või värvilistele riietele ning mis ei sisalda pleegitusaineid. Need aitavad värve kauem säilitada.
  3. Pesemine pahempidi: Enne pesemist pööra voodipesu pahempidi. See aitab vältida otsest kokkupuudet pesuvahendi ja pesemisveega ning vähendab hõõrdumist, mis võib põhjustada värvi tuhmumist.
  4. Pesukoti kasutamine: Kui võimalik, pane tumedad voodipesu esemed pesukotti. See kaitseb neid hõõrdumise ja pleekimise eest teiste riiete või esemete poolt pesuprotsessi käigus.
  5. Kuivatamine: Kuivata voodipesu eelistatavalt õhu käes või madalal kuumusel kuivatis. Kuum kuivatamine võib põhjustada värvi tuhmumist ja kahjustada kangast.
  6. Triikimine: Kui soovid voodipesu triikida, kasuta seda madala kuumusega ja pööra see samuti pahempidi. Liiga kõrge kuumusega triikimine võib kahjustada värvi ja kangast.
  7. Säilitamine: Hoidke tumedat voodipesu eemal otsesest päikesevalgusest ja kuumadest kohtadest, et vältida värvi tuhmumist.
  8. Eriliste plekkide eemaldamine: Kui voodipesule satuvad plekid, eemalda need võimalikult kiiresti vastavalt kangast ja pleki tüübist lähtuvalt. Ära hõõru plekki, vaid patsuta seda õrnalt, et mitte kahjustada värvi.
Rohkem saate Uneleja toodete kohta lugeda lehel Voodipesu.
Updating…
  • Ostukorvis ei ole tooteid.